Ola i Piotr. Jesteśmy razem już kilkanaście lat. Udało się nam stworzyć nasz własny raj na ziemi: dom pełen ciepła, w którym mieszka nasza duża – 5 osobowa rodzina. Stąd czerpiemy energię do życia. To nasz azyl i punkt wyjścia do każdej przygody życia. To tu uczymy się szacunku, rozmowy i inspirujemy do wyzwań. Mówimy sobie i naszym dzieciom, że życie jest zbyt krótkie aby marnować czas na robienie tego, czego się nie lubi.

Uwielbiamy emocje. Trwają tak krótko, są ulotne i kruche. Tak bardzo chcielibyśmy je zatrzymać. Biegamy więc z obiektywami i zapasami baterii wokół ludzi i miejsc, które wypełnione są ich naturalnością i charakterem. Absolutną miłością są dla nas filmy rodzinne, ślubne. Tam możemy znaleźć świeżość miłości Jej i Jego, łzy matki i ojca, beztroskie zabawy dzieci w ogrodzie, intymne pocałunki przyjaciół, taniec, dotyk, zazdrość… Chyba wszystkie odmiany emocji są wówczas z nami… Pochodzimy z Zielonej Góry – jednego z najpiękniejszych regionów Polski. Tutaj tworzymy najwięcej, bo tu jest nasz dom. Nasze podróże do zakochanych odbywają się po całej Polsce, a na ostatnie zaproszenia do UK, Rosji i Grecji również zareagowaliśmy z radością. Marzą się nam śluby w górach, bez miejskiej architektury, wyłącznie w naturze. Tam, gdzie jesteście tylko Wy i przyroda. Tam gdzie Pepa Studio może być sobą….połączeniem pasji i miłości…

Porozmawiajmy

Nasze filmy ślubne to Wasze historie uchwycone w przełomowym momencie życia. Każda z nich jest zupełnie inna – odmienne temperamenty, style, osobowości tworzą za każdym razem coś niepowtarzalnego. Obserwacja tego, co dzieje się wokół Was, wczuwanie się w panujący nastrój – to klucz, według którego pracujemy. Każdy film jest indywidualnie projektowany. Jest sztuką napisaną według tworzonych na nowo ram. Ram, które tworzą nasze pary, ich rodziny, i ich życie.

Kontakt

Jesteśmy razem od ponad 12 lat i wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Nie byłoby to możliwe gdyby nie nasze wspólne pasje. Jesteśmy uzależnieni od podróży – im dalej, im ciężej, im bardziej niebezpiecznie – tym lepiej. Poznaliśmy się na szczycie Tatr: na Rysach. Kochamy spanie pod gołym niebem, delektowanie się nowymi smakami niedostępnymi w naszych stronach, zmęczenie i pot po całodziennej wędrówce z plecakiem. Dla nas szczęście to: nasza rodzina (mamy już 3 chłopaków), wspólne pasje, podróże i dobre jedzenie. Dodalibyśmy jeszcze: życie bez lęku i robienie wyłącznie tego, co kochamy i w czym jesteśmy dobrzy. Nocami czytamy książki, rysujemy, piszemy scenariusze i projektujemy co tylko się da. Wstajemy też w nocy do naszych kochanych chłopców by nakryć ich kołdrą i dać im całusa w czoło…Zwiedzamy miejsca z duszą i artystycznym zacięciem, szukamy inspiracji wokół wszystkiego, co nas otacza. Kochamy nasze życie! Naszą siłą jest rodzina i to co nas łączy. Uwielbiamy naszych klientów – zwłaszcza tych, którzy wymagają od siebie. Tych, którzy szukają w życiu czegoś więcej. Tych, którzy czerpią radość i szczęście z każdego nowo rozpoczętego dnia.


Featured on