Ola i Piotr. Jesteśmy razem już kilkanaście lat. Udało się nam stworzyć nasz własny raj na ziemi: dom pełen ciepła, w którym mieszka nasza duża – 5 osobowa rodzina. Stąd czerpiemy energię do życia. To nasz azyl i punkt wyjścia do każdej przygody życia. To tu uczymy się szacunku, rozmowy i inspirujemy do wyzwań. Mówimy sobie i naszym dzieciom, że życie jest zbyt krótkie aby marnować czas na robienie tego, czego się nie lubi.

Uwielbiamy emocje. Trwają tak krótko, są ulotne i kruche. Tak bardzo chcielibyśmy je zatrzymać. Biegamy więc z obiektywami i zapasami baterii wokół ludzi i miejsc, które wypełnione są ich naturalnością i charakterem. Absolutną miłością są dla nas filmy rodzinne, ślubne. Tam możemy znaleźć świeżość miłości Jej i Jego, łzy matki i ojca, beztroskie zabawy dzieci w ogrodzie, intymne pocałunki przyjaciół, taniec, dotyk, zazdrość… Chyba wszystkie odmiany emocji są wówczas z nami… Pochodzimy z Zielonej Góry – jednego z najpiękniejszych regionów Polski. Tutaj tworzymy najwięcej, bo tu jest nasz dom. Nasze podróże do zakochanych odbywają się po całej Polsce, ale na zaproszenia do ślubów zagranicznych reagujemy też zachwytem. Marzą się nam śluby w górach, bez miejskiej architektury, wyłącznie w naturze. Tam, gdzie jesteście tylko Wy i przyroda. Tam gdzie Pepa Studio może być sobą….połączeniem pasji i miłości…

Porozmawiajmy

Nasze filmy ślubne to Wasze historie uchwycone w przełomowym momencie życia. Każda z nich jest zupełnie inna – odmienne temperamenty, style, osobowości tworzą za każdym razem coś niepowtarzalnego. Obserwacja tego, co dzieje się wokół Was, wczuwanie się w panujący nastrój – to klucz, według którego pracujemy. Każdy film jest indywidualnie projektowany. Jest sztuką napisaną według tworzonych na nowo ram. Ram, które tworzą nasze pary, ich rodziny, i ich życie.

Kontakt

Jesteśmy razem od ponad 12 lat i wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Nie byłoby to możliwe gdyby nie nasze wspólne pasje. Jesteśmy uzależnieni od podróży – im dalej, im ciężej, im bardziej niebezpiecznie – tym lepiej. Poznaliśmy się na szczycie Tatr: na Rysach. Kochamy spanie pod gołym niebem, delektowanie się nowymi smakami niedostępnymi w naszych stronach, zmęczenie i pot po całodziennej wędrówce z plecakiem. Dla nas szczęście to: nasza rodzina (mamy już 3 chłopaków), wspólne pasje, podróże i dobre jedzenie. Dodalibyśmy jeszcze: życie bez lęku i robienie wyłącznie tego, co kochamy i w czym jesteśmy dobrzy. Nocami czytamy książki, rysujemy, piszemy scenariusze i projektujemy co tylko się da. Wstajemy też w nocy do naszych kochanych chłopców by nakryć ich kołdrą i dać im całusa w czoło…Zwiedzamy miejsca z duszą i artystycznym zacięciem, szukamy inspiracji wokół wszystkiego, co nas otacza. Kochamy nasze życie! Naszą siłą jest rodzina i to co nas łączy. Uwielbiamy naszych klientów – zwłaszcza tych, którzy wymagają od siebie. Tych, którzy szukają w życiu czegoś więcej. Tych, którzy czerpią radość i szczęście z każdego nowo rozpoczętego dnia.


Featured on