Kim jesteśmy?

Pepa Studio. Co? Kto? … Historię nazwy opowiemy Wam przy okazji spotkania, przy kawie. Najważniejsze jest to, kto będzie dla Was pracować. Ola i Piotr. Tworzymy filmy ślubne najpiękniej jak potrafimy. Chcemy, żebyście mogli w każdą rocznicę Waszego ślubu, przy lampce czerwonego wina wracać wspomnieniami do dnia ślubu, racząc się każdą sekundą Waszego filmu. Najpiękniejszy film ślubny to film o Was… nie o krawacie, zawiązywaniu buta czy pokazywaniu dachu kościoła z drona. Wszak jakie to będzie miało znaczenie za dziesięć czy dwadzieścia lat..?

Przez ostatnie lata, pracując nad filmami ślubnymi eksperymentowaliśmy ze wszystkim co się dało. Od wymiany sprzętu, przez techniki filmowania, aż po obróbkę dźwięku i kolorystykę obrazu. Przenalizowaliśmy kilka tysięcy filmów ślubnych, ujęć fotografów, odbyliśmy kilkanaście szkoleń m.in. w USA i Holandii. Pewnego dnia zaczęliśmy rozumieć co nam się podoba a co nie.

Jest kilka najważniejszych atrybutów, które znajdziecie w każdym naszym filmie:

  • indywidualność: każdy film tworzymy od nowa, bez żadnych schematów
  • historia: opowiedziana tak, żebyście mogli zachwycać się filmem za każdym razem, przez wiele lat;
  • smak i styl: tworzymy filmy dla ludzi z klasą – nie ma mowy o sztucznych ujęciach czy tanich efektach;
  • kolor i jakość obrazu: zerknijcie proszę tutaj i przekonajcie się sami;

Porozmawiajmy

Jesteśmy razem od ponad 12 lat i wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Nie byłoby to możliwe gdyby nie nasze wspólne pasje. Jesteśmy uzależnieni od podróży – im dalej, im ciężej, im bardziej niebezpiecznie – tym lepiej. Poznaliśmy się na szczycie Tatr: na Rysach. Kochamy spanie pod gołym niebem, delektowanie się nowymi smakami niedostępnymi w naszych stronach, zmęczenie i pot po całodziennej wędrówce z plecakiem. Dla nas szczęście to: nasza rodzina (mamy już 3 chłopaków), wspólne pasje, podróże i dobre jedzenie. Dodalibyśmy jeszcze: życie bez lęku i robienie wyłącznie tego, co kochamy i w czym jesteśmy dobrzy. Nocami czytamy książki, rysujemy, piszemy scenariusze i projektujemy co tylko się da. Wstajemy też w nocy do naszych kochanych chłopców by nakryć ich kołdrą i dać im całusa w czoło…Zwiedzamy miejsca z duszą i artystycznym zacięciem, szukamy inspiracji wokół wszystkiego, co nas otacza. Kochamy nasze życie! Naszą siłą jest rodzina i to co nas łączy. Uwielbiamy naszych klientów – zwłaszcza tych, którzy wymagają od siebie. Tych, którzy szukają w życiu czegoś więcej. Tych, którzy czerpią radość i szczęście z każdego nowo rozpoczętego dnia.

Nasze filmy ślubne były i są każdego roku wyróżniane w branży ślubno / filmowej. Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy profesjonalnych filmowców ślubnych WEVA.PRO. Współpracują z nami najlepsi konsultanci ślubni w Polsce. Otrzymujemy co roku szereg wyróżnień i nagród o charakterze „najlepszy film slubny” czy „najpiękniejszy teledysk weselny„. Najważniejsze na koniec: wszyscy nasi klienci są zachwyceni filmami. Dla nas nie ma nic ważniejszego.

Oczywiście, że nie pracujemy dla nagród czy wyróżnień. Dla nas filmowanie jest absolutną miłością. Jest pasją, której nie potrafimy wyłączyć. Jak inaczej można nazwać to, że potrafimy siedzieć nad filmami do 4 godziny nad ranem, mając świadomość, że o 7:00 zostaniemy zrzuceni z łóżek przez nasze dzieci..?